Fotovoltaický systém EFFEKTA 4000Wp / 10,8 kWh

Kód: PCE2-5
Neohodnoceno
195 000 Kč 161 157 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Jedná se o kompletní nabídku fotovoltaické elektrárny která nepotřebuje souhlas distributora.

Elektrárna je galvanicky oddělená od sítě, pracuje zcela automaticky.

Využití zejména zahradní domky, chaty, mobilní pracoviště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

POPIS SESTAVY

 

Postup vybrání správné elektrárny je tento:

Napíšete nebo nám zavoláte a představíte nám Váš záměr, co by jste vlastním systémem chtěli napájet. Na základě Vaši představy navrhneme kompletní technické řešení včetně položkového rozpočtu všech použitých komponent. Položkový rozpočet je pro Vás velice důležitý, není v něm možné ukrýt nějaké zbytečné navýšení ceny. Pokud Vaše představy budou nereálné z důvodů technických možností fotovoltaiky a akumulace, vše s Vámi probereme a vysvětlíme.

Každý jednotlivý systém pro každého zájemce je většinou originál. záleží zejména na ,,energetickém,, chování v objektu výroba-spotřeba. Jestli se jedná o provoz sezonní, mimo sezonní, náhodný, víkendový a celoroční. To vše určuje parametry pro návrh řešení.

Pro naše systémy používáme výhradně kombi měniče EFFEKTA západoněmeckého výrobce a baterie EFFEKTA Pylontech US2000, US3000 a UP2500.
Kombi měniče EFFEKTA dodáváme a instalujeme zejména pro zajištění maximální kvality z pozice německého trhu a světového lídra v sektoru OZE.

Hlavní naši výhodu našich systémů vidíme v tom, že se nemusí žádat distributor o souhlas k provozu, prozatím nehrozí zdražení ze strany ERÚ v regulované složce elektřiny a systém může instalovat Váš elektrikář s naší technickou podporou. V našem internetovém obchodě jsme uvedli úroveň dvou nejprodávanějších systémů. Samozřejmě zejména ceny se mohou lišit podle charakteru technického řešení, celkového výkonu, kapacity baterií a jestli se bude jednat o jedno nebo tří fázový systém.

Pro další technické informace se nebojte nastat na náš mail.: info@solar-elektrarna.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotovoltaické systémy na míru
Hmotnost: 300 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: