Komunikační centrum Victron Energy Ekrano GX

Kód: PCE3645
Neohodnoceno
15 900 Kč 13 140 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Řídící a komunikační jednotka Cerbo GX v kombinace s dotykovým displejem GX Touch 50

Doba dodání přibližně do pěti pracovních dní 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalé monitorování a kontrola

Jednoduše sledujte stav nabití baterie, spotřebu energie, energetické zisky od fotovoltaických panelů, generátoru nebo napájecí sítě. Snadno kontrolujte limit vstupního proudu, nebo optimalizujte práci systému změnou jakýchkoli nastavení. Se zařízením Cerbo GX jsou všechny výzvy spojené s ovládáním energetického systému hračkou.

Maximalizujte výkon systému

Zařízení Cerbo GX maximalizuje výkon komponentů energetického systému v reálném čase a perfektně celý systém seřizuje. Díky procesoru Dual-Core a přidanému portu sběrnice CAN můžete nyní podporovat ještě větší systémy a také sledovat ovládané (lithiové) baterie, zatímco druhý port může podporovat až do 25 současně připojených solárních nabíječek VE.Can. 

Rozšíříte svůj přehled

Nový displej GX Touch 50 umožňuje, abyste měli okamžitý přehled celého svého systému a mohli podle potřeby rychle měnit nastavení. Díky svému tenkému vodotěsnému designu, jednoduché montáží a snadné instalaci poskytuje velkou flexibilitu v rámci montáže. 

Zvládněte jakoukoli výzvu

Zařízení Cerbo GX může sloužit k nekonečnému počtu účelů a přináší dokonalé ovládání pro nejrůznější použití. U systémů zahrnujících generátory, jako například námořní technika, nebo záložní systémy a off-grid, automaticky nastartuje / zastaví generátor nebo odloží zapalování do konce „tiché“ doby. V případě úschoven energie udržuje záložní baterie nabité na 100 %, naskočí při výpadcích energie a odvede přebytečnou (solární) energii do vlastní spotřeby, čímž ušetří vaše peníze. Pro záchranná vozidla je zárukou bezchybného fungování všech důležitých energetických systémů. Ale to je pouze pár příkladů...Technické údaje naleznete výše v přiloženém technickém listu a manuálu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: